| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour NCX-D LO w/hard spring |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 23Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio AK 30 breiter |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 RT SGC60018CAL |
| Gume: | Schwalbe Marathon Plus 40-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | PANASONIC DRIVE UNIT 36V, 25km/h, Coasterbrake (Rücktritt) |
| Displej: | LCD Center-Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 18Ah - 648Wh |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 28,1kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/95) |
| Sedište: | Selle Royal Viaggio 8003URC City (8mm Rails) |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-503K 300/30.9 suspension |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Coasterbrake |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Force 273 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
VENTURA Cross 10 BELO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Sport 11 CX5 BELO CRNO CRVENE BOJE
MACINA Force 273 CRNO PLAVE BOJE
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 291 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE