| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour CR8V 700C |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 23Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Keba 700C |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 LL SGC60008R |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | PANASONIC DRIVE UNIT 36V, 25km/h Freewheel (Leerlauf) |
| Displej: | LCD Center-Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 15Ah - 540Wh |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 26,6kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/90) |
| Sedište: | Selle Royal Freeway City 5096 URC |
| Stub sedišta: | KTM Line Satori Elegance LT/30.9 suspension |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Magura HS 11 |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA City 7 RT 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Force 271 E30 BELO CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Moto Street 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 274 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Egnition 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE