| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour CR8V 700C /26" |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-608 Alu-Trekkingpedal mit Gummi |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 22Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 RT SGC60018CAL |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h ACTIVELINE |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh, Racktype |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 25,3kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/90) |
| Sedište: | Selle Royal Freeway 5094 |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-503K 300/30.9 |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Magura HS 11 |
| Lampa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | Racktime Tour GT für Bosch Akku |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Eight 28 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Egnition 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Force 273 BELO PLAVO CRNE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Lycan 272 SIVO ŽUTE BOJE
MACINA Race 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
VENTURA Cross 10 BELO NARANDŽASTO CRNE BOJE