| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour CR8V 700C |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-616 Alu-Trekkingpedal mit Gummi (leicht) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 23Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Keba 700C |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus 8 LL SGC60008R |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | PANASONIC DRIVE UNIT 36V, 25km/h Freewheel (Leerlauf) |
| Displej: | LCD Center-Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 15Ah - 540Wh |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 26,6kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/90) |
| Sedište: | Selle Royal Freeway City 5096 URC |
| Stub sedišta: | KTM Line Satori Elegance LT/30.9 suspension |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Magura HS 11 |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | B+M Lumotec Eyk IQ DC, 50 Lux, 6VDC, TFL |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Style 11 CX5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
AMPARO 8-LL 28 540 CRNO SIVE BOJE
MACINA Eight XL 8 28 P5 CRNO BELE BOJE
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
MACINA Joy 9 A4 CRNO ZELENE BOJE
MACINA Mighty 291 CRNO SIVE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Action 272 BELO ZELENO SIVE BOJE
MACINA City 7 RT 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE