| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | Fox Perform. 34 Float 150 3pos.M adj.L, T, BOOST |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-539 CRNE |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ryde Edge 35 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 70-584 TL-easy, Ssk, Apex |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 760 |
| Težina: | 23,2kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Force 292 NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Fogo 271 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Fun 10 P5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA City 8 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Tour 10 P5 BELO PLAVE BOJE
MACINA Egnition 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
VENTURA Street 10 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Fogo 273 CRNO BELE BOJE