| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | MAGURA Boltron, T-20x110 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-539 CRNE |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SRAM RD EX1 8speed |
| Prednji menjač: | SRAM SL EX1 8speed Trigger |
| Ručice menjača: | SRAM RD EX1 8speed |
| Zupčanici: | SRAM XG899 11-48 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ryde Edge 35 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-6-bolt 20/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-6-bolt 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic, 70-584 TL-easy, Ssk, Apex |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | Ritchey WCS Trail rizer, rice 15°, 760 |
| Težina: | 23,3kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG-775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | fi`zi:k Gobi M7 VS |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX, hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000 Ice-Tec, Pad w/Fin |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT86 6-bolt, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
AMPARO 8-LL 28 540 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Action 272 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Classic 8 28 A5 CRNO BELE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 BELO CRNO PLAVE BOJE
MACINA Sport 10 CX5 CRNO SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Lycan 272 SIVO ŽUTE BOJE
MACINA Lycan 274 BELO ZELENE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Kapoho LT 272 CRNO BELE BOJE
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE