| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | Alloy 6061 / 17 |
| Viljuška: | MODE - MD-682S |
| Delovi glave: | FP-H812PL - 7pcs, 1-1/8”, 28.6/44/30mm, 22+2.5=24.5mm height, Bearings: Caged (5/32”x22), Steel ED with FP-HW-03 |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Uložak srednje: | THUN - ROCKY - 119 mm, shell: BSA 68mm |
| Srednji pogon: | KRIPTON X - DK28-S391CP, 48-38-28, 170mm, W/ chainguard |
| Pedale: | FP-906, PP body, steel cage, 9/16”, with balls, with reflector |
| Lanac: | KMC - Z-50 - 1/2”x3/32” (114 links) (7 speed) |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO - TOURNEY TX RD-TX35 6/7-speed direct attachment type |
| Prednji menjač: | SHIMANO - TOURNEY FD-TX50 band-type31.8mm 48T top-pull, cs angle: 66-69 |
| Ručice menjača: | SHIMANO - ST-EF51 index front / 7 speed rear |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava točkova: | QUANDO - KT-A15F front black / KT-A11R rear black |
| Gume: | RUBENA - 37-622 V 66 FLASH (700 x 35C) W/ reflector stripes |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | KRIPTON X - HB-T305, 25.4, 640, rise 30mm, white |
| Brzina: | 21 |
| Težina: | 15,5 |
| Lula upravljača: | KRIPTON X - MA-525 - ext.: 105mm, A-HEAD, dia.: 25.4mm, angle:0~60 DEG, white |
| Sedište: | SELLE ROYAL - RIO RVS |
| Stub sedišta: | KRIPTON X - GWSP-005 - 27.2x300mm long, with alloy clamp, sandblasted black |
| Prednja kočnica: | LOGAN - JY-927AE - alloy die casting brakes, 70 mm shoe, silver |
| Zadnja kočnica: | LOGAN - JY-927AE - alloy die casting brakes, 70 mm shoe, silver |
| Ručice kočnica: | SHIMANO - ST-EF51 V-brake levers |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
Phonic SIVO CRNO NARANDŽASTE BOJE
LIFE One BELO PLAVE BOJE
LIFE Cross Comfort SIVO CRNO CRVENE BOJE2
LIFE Tour Light SIVO CRNO NARANDŽASTE BOJE
CHRONOS SIVO NARANDŽASTE BOJE
ELEGRA LADY RD E-BIKE
VISITOR WARP SPEED M CRNO CRVENO BELI - DIS289PRO
LIFE One CRNO SIVE BOJE
Travel Man Offroad
LIFE Time SIVO ZELENE BOJE