Težina bicikle (uklj.pedale) sa visinom rama 52cm : 16,7 kg.
Bicikl je takođe opremljen viljuškom sa amortizerom podesive čvrstine i funkcijom zaključavanja hoda, takođe istim profilom felni, ali sa gumama sa normalnim balonom, hidraulična disk kočnica – prednja montirana na glavu dinama koje napaja set svetala, a zadnja – ponovo u konturi rama, sa putanjom hidrauličnog creva i sajli ispod donje cevi. Koristi se isti kruti nosač, postolje sa analognom pozicijom montaže i aluminijumski ravni blatobrani, kao kod prvog modela. I kod njega postavljena je šelna sedla, podloške i ručke sa stezajućom šelnom, sve sa finišom od nerđajućeg čelika (ovaj put u crvenoj) i u istoj boji elastične trake za nosač. U liniji sa njim je i deo grafičkog dizajna, ponovo fiksiran visoko otpornim poliester mat lakom, dekorisan klasični aluminijumski ram sa standardnim kružnim presekom cevi.
| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | ALLOY TREKKING 700C x 480 / 520 / 580 / 610 mm |
| Viljuška: | SUNTOUR SF14-NEX-HLO-DS 700C, travel 63 mm |
| Delovi glave: | VP A41AC |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Prednji zipčanik: | SHIMANO ACERA AFCM391E866CL |
| Uložak srednje: | VP-BC73C * 122.5 |
| Pedale: | SP-823 |
| Lanac: | KMC X9 |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | SHIMANO ALIVIO * ARDT4000SGSL |
| Prednji menjač: | SHIMANO ACERA * AFDM390M3 |
| Ručice menjača: | SHIMANO ACERA * SL-M390 |
| Zupčanici: | SHIMANO ACERA * ACSHG2009134 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Glava prednjeg točka: | SHIMANO DEORE ADH3D37BBL1 32H CL QR * BLACK |
| Glava zadnjeg točka: | SHIMANO AFHRM33BZB 32H CL QR * BLACK |
| Žice: | 32 BLACK |
| Gume: | SCHWALBE ROAD CRUISER 37-622 * REFLEX |
| Ostalo | |
|---|---|
| Upravljač: | HL MTB-AL-152FOV * BLACK |
| Težina: | 16,7 kg |
| Lula upravljača: | HL TDS-D299N-8FOV ADJUSTABLE |
| Rukohvati: | VELO VLG-864 FOAM * BLACK |
| Sedište: | SELLE ROYAL FRECCIA SR-5007 HRC VLS * BLACK |
| Stub sedišta: | HL SP-19 * BLACK |
| Prednja kočnica: | SHIMANO AM355LFPRX090 * BLACK * PM |
| Zadnja kočnica: | SHIMANO AM355RRURX165 * BLACK |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Blatobrani: | ALLOY STREAMLINE TYPE B |
| Nosač: | STANDWELL SW-CA111 |
| Lampa: | PREDNJA: TRELOCK LS692 BIKE I UNO-B SWITCH ZADNJA: SPANNINGA PLATEO STEADY |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.