| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 28" Alumin BOSCH |
| Viljuška: | Suntour CR8V 700C |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-608 Alu-Trekkingpedal mit Gummi |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Shifting levers: | Shimano Nexus 8 SL-8S31 Revoshifter |
| Zupčanici: | Shimano Nexus 22Z |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Track |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Alivio T4000 |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Nexus Inter-8 LL SGC60008R |
| Gume: | Continental ECO Contact 42-622 |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h ACTIVELINE |
| Displej: | IIntuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 11.6Ah - 400Wh, Racktype |
| Upravljač: | KTM Line Satori Noirette plus, 31,8 - 630 |
| Težina: | 24,9kg |
| Rukohvati: | Ergon GP1 S SD OEM (130/90) |
| Sedište: | Selle Royal Freeway 5094 |
| Stub sedišta: | KTM Line SP-503K 300/30.9 |
| Prednja kočnica: | Magura HS11 hydraulik-Brake |
| Zadnja kočnica: | Magura HS 11 |
| Lampa: | B+M Avy senso +, 30Lux, TFL, Standlicht |
| Dodatna oprema | |
|---|---|
| Korpa: | Racktime Tour GT für Bosch Akku |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Moto Street 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Sport CL 10 CX5 CRNO ZELENO BELE BOJE
MACINA Egnition 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Kapoho 275 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
MACINA Force 272 BELO NARANDŽASTO SIVE BOJE
MACINA Force 292 NARANDŽASTO BELE BOJE
AMPARO 8-RT 28 540 CRNO SIVE BOJE