| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | Fox Perform. 34 Float, 130-3pos.R-T-BOOST (RL) |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Aluminium- light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano Deore XT M8000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-27.5 |
| Glava prednjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | DT Swiss 350 classic-CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 60-584 TL-easy, Ssk |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 740 |
| Težina: | 22,6kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG--775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore XT M8000/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT81 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Eight 28 RT A5 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Kapoho LT 273 CRNO PLAVO CRVENE BOJE
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Moto Street 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA City 8 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE
MACINA Eight XL 8 RT 28 A5 CRNO SIVE BOJE
MACINA Kapoho LT 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
AMPARO 8-LL 28 540 CRNO SIVE BOJE