| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | RockShox Revelation RL, 130-SA-T-BOOST (RL) |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Alloy-light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano Deore XT M8000 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano SLX M7000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | DT Swiss E512-27.5 |
| Glava prednjeg točka: | Shimano Deore XT M8010-B-CL - 15/110TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano Deore XT M8010-B-CL - 12/148TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 60-584 TL-easy, Ssk |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Team HB-RB12L rizer, rize 15°, 740 |
| Težina: | 22,4kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG--775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | Kindshoc LEV-DX hydr. adj. Post 100mm/ 30.9, Rem |
| Prednja kočnica: | Shimano SLX M7000/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Kapoho LT 274 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 11 CX5+ NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Fogo 273 CRNO BELE BOJE
MACINA Force 292 NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 CRNO BELE BOJE
MACINA Action 292 CRNO NARANDŽASTO BELE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
VENTURA Cross 10 BELO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Fogo 272 CRNO NARANDYASTE BOJE
MACINA Classic 8 RT 28 A5 BELO CRNO PLAVE BOJE