| Sekcija rama | |
|---|---|
| Ram/Veličina: | OBRUČ 27.5" Alumin BOOST |
| Viljuška: | RockShox Sektor silver RL, 130-SA-T-BOOST (RL) |
| Sekcija prenosa | |
|---|---|
| Pedale: | VP-197 Alloy-light |
| Sekcija menjača | |
|---|---|
| Zadnji menjač: | Shimano SLX M7000-11 shadow plus, DM |
| Prednji menjač: | Shimano SLX M7000-11 shadow plus, DM |
| Ručice menjača: | Shimano SLX M7000-11 w/Display |
| Zupčanici: | Shimano Deore XT M8000-11 11-46 |
| Sekcija točkova | |
|---|---|
| Naplatak točka: | Ambrosio Sport TD23 27.5 |
| Glava prednjeg točka: | Shimano SLX M7010-B CL 15/110/TA BOOST |
| Glava zadnjeg točka: | Shimano SLX M7010-B CL 12/148/TA BOOST |
| Gume: | Schwalbe Nobby Nic 60-584 TL-easy, Ssk |
| Ostalo | |
|---|---|
| Motorni pogon: | BOSCH DRIVE UNIT 36V-250W, 25km/h PERFORMANCELINE CX |
| Displej: | Intuvia LCD Display, Remote w/Walkassist |
| Akumulator: | Powerpack 13.8Ah - 500Wh |
| Upravljač: | KTM Comp HB-RB11L rizer, rize 15°, 720 |
| Težina: | 22,8kg |
| Rukohvati: | KTM Team VLG--775-12D2 Diamond fin/2 Clamps |
| Sedište: | Selle Italia Nepal OE |
| Stub sedišta: | KTM Comp SP-DC1K 350/30.9 |
| Prednja kočnica: | Shimano Deore M615/ Rotor 180-180 |
| Zadnja kočnica: | Shimano RT70 CL, 180/180 Ice-tec |
* Sve cene su informativnog karaktera, kontaktiraj nas i proveri.
MACINA Moto Street 11 P5 45 CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Moto 11 P5+ 45 SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA City 7 RT 28 A4 SIVO NARANDŽASTO CRNE BOJE
MACINA Lycan 271 CRNO TOXIC NARANDŽASTE BOJE
MACINA Sport 10 CX5 CRNO SIVO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Cross 11CX5 CRNO CRVENO BELE BOJE
MACINA Force 271 E30 BELO CRNO NARANDŽASTE BOJE
MACINA Race 292 CRNO NARANDZASTE BOJE
MACINA Eight XL 8 RT 28 A5 CRNO SIVE BOJE
MACINA Sport 11 CX5+ CRNO NARNDŽASTO BELE BOJE